איך אפשר להגן על הילדים שלנו שאנו לא בבית?

הילדים שלנו הם הדבר החשוב ביותר עבורנו, בעוד שעם האהבה שאנו מרעיפים עליהם, מגיע גם חשש לשלומם ורצון לדאוג לבטיחות הילדים, בכל זמן.

ואכן עם השנים, הילדים גדלים והפכים עצמאיים יותר, בעוד שהם נפגשים עם גורמים חיצוניים כמו חברים, הורים של חברים, מטפלות, גננות, מורים ושאר אנשי חינוך ואנשים מן השורה. אבל כיצד אפשר להגן על הילדים גם שאנו לא לידם? כמה טיפים טובים בהמשך.

כאשר אנו הופכים להורים, אנו הופכים לאנשים מאושרים אך גם דאגנים במיוחד שרוצים לדעת כי הילדים שלנו בטוחים ושמחים. עם זאת, בשל העדר היכולת להשגיח על הילדים בכל מקום, ניתן למצוא כמה דרכים יצירתיות לשמור ולהגן על היקר לנו מכל:

התקנת מצלמה נסתרת בבית – אם אתם רוצים להרגיש בטוחים שהילדים שלכם נמצאים בידיים טובות בגן, עם הבייביסיטר, עם המטפלת או כל גורם אחר – חשוב שתדעו כי באמצעות התקנת מצלמה נסתרת בבית, תוכלו לדעת מה קורה עם הילדים, בכל זמן.

מצלמה נסתרת חכמה אפשר להתקין בכל מקום על ידי המומחים ולקבל דיווחים בזמן אמת בעת הצורך.

גלאי עשן – לעיתים, כאשר הילדים הבוגרים שלנו נמצאים לבד בבית, הם מנסים לבשל לעצמם ארוחת צהריים, להדליק תנור או גופי חימום וזאת ללא השגחה. כדי להיות על הצד הבטוח ולדעת כי בכל מקרה של דליקה תהיה התרעה, התקינו גלאי עשן שיכולים להציל חיים!

הדרכה לשעת חירום – מצבי חירום בישראל לא חסרים החל מדליקות, פריצה לבית, מזג אוויר קיצוני שעלול לפגוע בילדים, פעולות חבלה ושאר רעות חולות. כדי שהילדים שלכם ידעו כיצד להתנהג בשעת חירום, חשוב לקבל הדרכה מאנשי המקצוע המומחים בהתנהלות בשעת חירום, ובכך לדעת שהילדים שלכם יודעים כיצד להתנהל בעתות מצוקה.

התקנת מכשיר הקלטה – במידה ואתם בוחרים עבור הילדים שלכם מטפלת ואתם רוצים לוודא כי הכל פועל כשורה, תוכלו לבצע התקנת מכשירי הקלטה בבית, בעגלת התינוק, בעריסה ובכל מקום וזאת על ידי המומחים בלבד.

כיום מומחים בתחום האבטחה, יתקינו עבורכם מצלמה נסתרת בכל מקום שתרצו, מכשירי הקלטה, אינטרקום להגנה מרבית, מערכות אזעקה וכל אמצעי מיגון שייסע לכם לשמור על בטיחות הילדים. בכך תהיו בראש שקט ותדעו שהילדים שלכם בטוחים ומוגנים.