קניית מחשב

מה כדאי לקנות מחשב חדש או מחשב יד שנייה?
החלטתם לקנות מחשב ואתם מתלבטים בין קניית מחשב חדש לקניית מחשב יד שנייה? תרשו לנו לעשות לכם סדר ולהתאים לכם את הבחירה הנכונה. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות, הן של קניית מחשב חדש והן של מחשב יד שנייה, ומובן שהוספנו טיפים.

מחשב חדש
לקניית מחשב חדש יתרונות רבים, רוב היתרונות בכלל אינם נוגעים ישירות למחשב עצמו, אלא לרוכש המחשב ולחווית הקנייה. מלבד ההנאה שחשים רבים מבעלות ראשונה על מחשב, יש איזושהי תחושת ביטחון בקניית מחשב חדש וזה לא עניין זניח. בגלל שרובנו לא טכנאי מחשבים, קניית מחשב חדש נתפסת האופציה הטובה ביותר כי יש תחושה שיש לנו “גב”, גם אם היא לא באמת מוצדקת, בין היתר בזכות שירות מקצועי ואדיב של אנשי חנות המחשבים בה קניתם את המחשב, אבל בעיקר בגלל האחריות למחשב והתמיכה הטכנית. קניית מחשב חדש מבטיחה גם כי תקבלו לידכם מחשב עם הטכנולוגיה המעודכנת ביותר וביצועים טובים ומהירים. החיסרון העיקרי בקניית מחשב חדש הוא בעיקר המחיר, אשר מטבעו יהיה יקר יותר ממחשב יד שנייה.
מחשב יד שנייה
מרבית יתרונות קניית מחשב חדש הן למעשה חסרונות קניית מחשב יד שנייה, אשר לרוב לא יהיה דגם חדיש, אלא מיושן יותר ולפעמים לאחר שתמה תקופת אחריות היצרן שלו. יתרה מכך, קניית מחשב ישן היא קצת כמו קניית חתול בשק, כי מראה המחשב לא באמת מעיד על מצבו. לרובנו יהיה קשה להעריך אם יש בו באגים או בעיות. קניית מחשב יד שנייה פגום או חלילה נגוע בווירוסים עלולה להסב עוגמת נפש רבה ואף לאובדן זמן, כסף וכמובן מידע יקר ערך. יתרונות קניית מחשב יד שנייה מסתכמים במחירו הנמוך יחסית למחשב חדש, עניין שאין להמעיט בחשיבותו.

אז מה לקנות?
ההחלטה אם לקנות מחשב חדש או מחשב יד שנייה תלויה בעיקר בשימוש שאתם מייעדים למחשב. אם אינכם מתכנתים או מעצבים הנדרשים למחשב חדש, עוצמתי ומהיר ביותר, גם מחשב יד שנייה יעשה עבורכם את העבודה ובמחיר זול. במקרה כזה, על מנת למזער לחלוטין את החסרונות הנלווים לקניית מחשב יד שנייה, מומלץ לרכוש את המחשב בחנות מחשבים ולא מאדם זר. קניית מחשב יד שנייה מחנות מחשבים תספק לכם יתרונות רבים כגון הבטחה לתקינות המחשב והיותו נטול וירוסים, שירות ואחריות וכן תמיכה טכנית. בקניית מחשב יד שנייה בחנות מחשבים המתמחה בכך, אף תוכלו לקבל ייעוץ אישי מקדים והתאמת המחשב הנכון לכם מבין מבחר המחשבים שבחנות.

אז עם אתם עדיין מתלבטים בקניית מחשב עבורכם או איזה מחשב כדאי לקנות? יד שניה או חדש? תמיד תוכלו לפנות אלינו ונשמח לייעץ לכם בנושא!