הגנה על חומר משרדי ככה תעשו זאת!

המשרד שלכם והחומר המשרדי שישנו במשרד, כמו גם זה ששייך לניהול העסק שלכם, הוא כזה שחייבים לשמור עליו מכל משמר ולכן רבים מאחסנים תכנים וחומרים חשובים במחשבים וזאת כדד גם ליהנות מקבצים השומרים בצורה קלה במחשב וגם להגן על התכנים והחומר שקשור לעסק לחברה או לארגון.

עם זאת חשוב לדעת כי שמירה של חומרים במחשב אינה תמיד מעגנת את החומר הסודי שלכם בצורה טובה, בזמן שבמידה והחומר לא מוצפן או מוגן: הוא פרוץ יותר לגניבה או לדליפות.

אבל מי ירצה לגנוב לי חומרים מהמחשב?

תאמינו או לא, אבל כיום לא מעטים המקרים אשר בהם חומרים חשובים ומידע נגנב ממחשבים. כיום כדי לבצע ריגול תעשייתי, מעילות, העברות כספים בצורה לא חוקית ואף כדי לגנוב זהויות: רבים פורצים למחשבים כאשר הפריצה והפעולה הזדונית יכולה להתרחש גם על ידי גורמים חיצוניים, אך אפילו על ידי אנשים שעובדים אצלכם במשרד.

אז כיצד מגנים על חומר משרדי? הנה כמה טיפים:

מערכת להגנה על המערכות הממוחשבות – פנו אל חברות תוכנה המתמחות בבניית מערכות הצפנה וכאלה שישמרו על החומר המשרדי שלכם ועל התכנים שלכם מוגנים. חברות מסוג זה יכולות לסייע לכם להצפין ולהגן על כל חומר ותוכן ובכך למנוע פריצות כמו גם שתוכנות ומערכות מסוימות יודעות לנטרל וגם לתעד ניסיונות פריצה בזמן אמת.

גבו את המסמכים – חשוב תמיד לבצע גיבוי למסמכים שלכם, בין אם מדובר בגיבוי בענן או בכל צורה שניתן. בכך תוכלו תמיד להתאושש בקלות במקרה של קריסה של המערכת המומחשות.

הגנו על המחשבים שלכם – חשוב שתגנו על המחשבים שלכם ותמצאו

טכנאי מחשבים בתל אביב אשר יוכל להגיע מידי פעם ולבצע בדיקה של המחשבים והרשתות של הארגון המשרד או העסק שלכם.

חסמו וסננו – אל תפתחו כל הודעה שאתם מקבלים במייל או ברשתות החברתיות. למדו לסנן מידע למחוק ולחסום תכנים שעלולים לגרום לפריצה למערכות שלכם.

נעלו נעלו מסמכים חשובים כמו אגרות חוב, חוזים ועוד בכספת. בכל משרד חשוב שתהיה כספת אשר בה יאוחסנו בבטחה כלל הפריטים החשובים.

עשו את כל אלה, התייעצו עם טכנאי מחשבים בתל אביב ותוכלו להגן על החומר המשרדי שלכם בצורה מעולה!