כמה עולה ניהול מוניטין?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ניהול מוניטין הוא תחום שקשור ליחסי ציבור, ומתייחס להשפיע ושליטה על המוניטין המקוון של אדם או עסק. רשתות חברתיות ואתרים חיוניים להשפעת המוניטין של המותג, ורמז קטן לביקורת שלילית עלול להוביל לאירוע הרסני לעסק, אם היא לא תטופל בזמן. לוקח שניות לפרסם ביקורת באתר רשת חברתית ולהרוס את כל המוניטין של אדם או עסק.

התשובה לשאלה כמה עולה ניהול מוניטין תלויה במה שבעל עסק או אדם פרטי מעוניינים להשיג באופן ספציפי, במורכבות התהליך, במיומנות אנשי המקצוע בתחום ובחברה שבה בוחרים לבצע את המשימה.

תעריפי ניהול מוניטין

כשתתחילו לברר כמה עולה ניהול מוניטין באינטרנט BEST LINKS , תמצאו נקודות מחיר משתנות וסביר להניח שתמצאו שירות שיתאים לתקציב שלכם ויעמוד בציפיותיכם או יעלה עליהן. המחירים מתחילים מ-2,000 ₪ לחודש לחצי שנה לפחות, עד 6,000 ₪ לחודש, בהתאם למורכבות הפרויקט, ובמקרים רבים התהליך עשוי להימשך גם עד שנה.

ניהול מוניטין תלוי בסוג הפרויקט ובהתאמה לעסקים גדולים או קטנים, עם כמות התגובות השליליות. השירות עשוי לעלות פחות מ-60 ₪ לשעה, אבל אם אתם פוליטיקאים, או בעלי עסקים גדולים, או ידוענים, השירות עשוי לעלות לכם בין 800 ₪ ל-2,000 ₪ לשעה, בנוסף לעלויות אחרות.

המחיר תלוי בחומרת הקישורים השליליים שמופיעים אודותיכם

התשובה לשאלה כמה עולה ניהול מוניטין מתחילה ב-2,000 ₪ לחודש ויותר. התהליך מותאם לגודל העסק והמחיר עולה ככל שהעסק גדל. קישור שלילי אחד עלול לפגוע בכל המוניטין שנבנה.

חברת ניהול מוניטין מתמחרת את שירותיה בהתבסס על שיקולים רבים. כוח התוכן השלילי, הקישורים הנכנסים, משך הזמן שבו התוכן השלילי מופיע בתוצאות החיפוש של הגוגל, הם שיקולים חשובים ביותר בקביעת תשובה לשאלה כמה עולה ניהול מוניטין. התחייבות מינימלית לתשלום של 8,000 ₪ היא ציפייה מציאותית. לבעלי עסקים שמעוניינים להסתיר סיפור חדשות באתר ענק, המחיר עשוי להגיע ל-20,000 ₪ ויותר.

המחיר נקבע לפי קטגוריות שירות

שירות ניהול מוניטין נחלק לשלוש קבוצות: אנשים פרטיים, בעלי עסקים ומנהלי עסקים ומותגים. אנשים שאינם בתפקידי מנהלים בעסקים, עשויים לכלול כמעט כל אחד, הם עשויים להתמודד עם ביקורת שלילית שפורסמה עליהם באינטרנט, והם יפיקו תועלת משכירת שירותי המומחים בתחום. אם אתם תוהים כמה עולה ניהול מוניטין לאנשים פרטיים, התעריף מתחיל בסביבות 1,600 ₪ לחודש, תעריף זול מאוד לרוב האנשים.

שירות ניהול מוניטין למנהלים

בעלי עסקים, יזמים, מנהלים בתאגידים גדולים ובעלי עסקים קטנים או בינוניים נמצאים גם הם תחת ביקורת ציבורית. לכן כשלוקחים בחשבון כמה עולה ניהול מוניטין, חשוב להבין שגם לאנשים אלה יש הרבה מה להפסיד אם המוניטין שלהם נפגע.

כך, למשל, יתכן שהם לא יוכלו לגייס כסף למיזם חדש. המוניטין האישי שלהם עשוי להיות קשור כל כך לחברה שהם מנהלים עד שמוניטין שלילי עלול להשפיע על הכנסות החברה. בסופו של דבר, מוניטין שלילי עלול לגרום להם להיות מובטלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים