איך לבחור מדפסת – HP מול Brother
5 (100%) 4 vote[s]

איך לבחור מדפסת

איך לבחור מדפסת – HP  מול Brother
אומרים שכל בית צריך מרפסת – ואנחנו טוענים: כל בית צריך מדפסת… אבל איזו מדפסת לבחור?
בשוק המדפסות ישנן שלל חברות המציעות כל אחת עשרות דגמים של מדפסות המתאימות לשימוש ביתי או משרדי, בעלות ראשי דיו או לייזר, עם פונקציות נוספות מלבד הדפסה, בעלות חיבורים אלחוטיים ועוד. את סוג המדפסת לה אתם זקוקים ניתן לכם לבחור לבד, אבל אנו כאן כדי לעזור לכם להחליט על החברה ממנה תרכשו את המדפסת, וליתר דיוק, האם לבחור במדפסת HP או במדפסת Brother.

מדפסות HP
היולט פאקרד (HP) היא חברה ותיקה בתחום המייצרת שלל רכיבים מלבד מדפסות, אך שפע המדפסות שלה הוא בין הרחבים ביותר שניתן למצוא בשוק. החברה מציעה מדפסות לשימוש ביתי, עסקי וארגוני. בין שלל המדפסות תוכלו למצוא מדפסות הזרקת דיו, מדפסות לייזר, מדפסות שחור לבן ועוד. כמו כן, תמצאו מדפסות משולבות הכוללות סורק, פקס ומכונת צילום. HP מייצרת מדפסות שעלותן אינה גבוהה והן איכותיות מאד, אך עליכם לשים לב – מדפסות רבות של החברה מגיעות ללא ראשי דיו או עם ראש דיו מוקטן לניסיון. אמנם המדפסות הללו ידועות כמדפסות שאינן זוללות דיו כמו חברות אחרות אך עלות הדיו שלהן אינה זולה.
מדפסות Brother
כמו חברת HP, גם חברת Brother מייצרת מגוון רחב של מדפסות לבתי עסק ולבתים פרטיים. חברת Brother מציעה גם מגוון רחב של מוצרים פחות נפוצים כמו מדפסת מדבקות או מדפסות קטנות וניידות הניתן לשאת ממקום למקום. החברה מייצרת גם מדפסות לייזר לשימוש ביתי שאמנם עולות מעט יותר אך לא מצריכה רכישה חוזרת ונשנית של ראשי דיו ומאפשרת להדפיס בכמויות מאסיביות גם בביתכם. באם בחרתם במדפסת דיו, שימו לב: מחירי הדיו של Brother אינם יקרים מאד, אך צריכת הדיו של המדפסת פחות חסכונית משל HP ולכן העלות לטווח הרחוק יכולה לגדול.

שירות ואמינות
שתי החברות ידועות מאד בזכות השירות האישי שלהם והאמינות שלהם כחברה. חברת Brother מציעה שירות (בתשלום) המאפשר תיקונים ופתרון בעיות על ידי טכנאי מוסמך בבית הלקוח, לעומת זאת חברת HP מציעה מלכתחילה שירות אחריות מורחב של 3 שנות אחריות מלאות על סדרת OFFICEJET (סדרת המדפסות הפופולריות של HP).

ההמלצה שלנו:
• ללקוחות ביתיים המעוניינים במדפסת משולבת איכותית שלא מדפיסים בכמויות רציניות אנו ממליצים על מדפסות Brother
• ללקוחות שמעוניינים להדפיס בכמות גדולה יותר ומחפשים מדפסת חסכונית עם אחריות מורחבת, נמליץ על HP

אז אם תרצו לרכוש מדפסת, לתקן מדפסת קיימת או להתייעץ אתנו – אנו באליחי מחשבים זמינים לכל בקשה ושאלה!