איך לבחור אנטי וירוסאחד הדברים החשובים ביותר שאנו יכולים לעשות עבור המחשב שלנו, הוא להתקין תוכנת אנטי וירוס איכותית ואמינה שתגן על המחשב!
שוק תוכנות האנטי וירוס מלא באפשרויות הגנה רבות – במאמר זה נשתדל לסייע לכם לדעת איך לבחור אנטי וירוס מוצלח שיתאים למטרותיכם.

בחירת אנטי וירוס מותאם למחשב שלי
אם המלים: סייבר, האקרים, ספאם וכדומה אומרות לכם משהו, ודאי אתם יודעים כמה גדולה חשיבותו של אנטי וירוס בכל מחשב. הגישה שיש לנו, הגולשים, לכל אתר בעולם האינטרנט המתפתח, היא דו כיוונית – כלומר, גם אנחנו חשופים לפריצות וחדירות אל תוך הקבצים השמורים ביותר שלנו, תוך כדי גרימת נזק גדול. אבל לשמחתנו ישנו פתרון והוא די פשוט – תוכנת אנטי וירוס איכותית המותאמת למחשב שלנו, כזאת שתדע כיצד להגן על הפרטיות שלנו ותעזור לנו לשמור על המחשב שלנו תקין ונקי מכל גורם זר.

אז איך לבחור אנטי וירוס?
ישנן חברות רבות המתמחות בהגנה על מחשבים. ביניהם : Kaspersky, ESET, AVG, McAfee, Avira, Norton, Avast, ועוד. תוכנת האנטי וירוס החינמי של Microsoft, ועוד רבות וטובות שציינו. כל אחת מתוכנות אלו מציעה מפרט די דומה של הגנה ברמות שונות, כאשר על פי רוב ישנה את הגרסה החינמית וכמה דרגות נוספות של הגנה משודרגת עד דרגת הפרימיום – Premium.

ההבדלים בין התוכנות השונות
ההבדלים בין תוכנה לתוכנה הם ברמת הממשק, נוחות השימוש, התמיכה הטכנית, מסד הנתונים, גילוי והסרת וירוסים שונים, ועוד. כמובן הבדל המחיר, וכן האמינות של המוצר וההשתלבות שלו במערכת ההפעלה של המחשב. תמצאו שגם מומחי מחשבי מעדיפים תוכנה זו על אחרת מסיבות שונות ואין חכם כבעל ניסיון כדי לדעת איזו תוכנה מתאימה למחשב מסוים.

האבחנה והמקצועיות שלנו לגבי תוכנת האנטי וירוס המומלצת ביותר – ובכן, ישנן שתי תוכנות המומלצות ביותר מהרשימה:

  • Kaspersky
  • ESET

יש לשים לב שתוכנות אלו אינן בחינם! גם רמת אבטחת המידע, ובסיס הנתונים, לפי המקורות הם בין הטובים בעולם.

התקנת אנטי וירוס על ידי טכנאי מחשבים
בשל העובדה כי בחירת אנטי וירוס היא לא עניין של מה בכך ובהנחה שאינכם מומחים בתחום, כדאי להתייעץ עם מומחה מחשבים, לקבל הדרכה מלאה כאשר שעדיף לתת לאותו טכנאי להתקין את האנטי וירוס על המחשב ולחסוך דאגות מיותרות.

למצות את ביצועי התוכנה עד תום
רק אדם המבין בתחום יידע להתקין את התוכנה בהתאם להגדרות המחשב הנכונות, יעשה אופטימיזציה של התוכנה וימנע מהתקנות חלקיות או תוספות מיותרות העלולות לעשות יותר נזק.

נשמח לעמוד לרשותכם בבחירה והתקנה של תוכנת אנטי וירוס חזקה, אמינה ואיכותית למחשב שלכם, התקשרו עוד היום – והתחילו להגן על המחשב מיד!